O škole

Vysoká škola evropských a regionálních studií, první a největší soukromá vysoká škola v Jihočeském kraji, byla založena dne 3. dubna 2001 jako obecně prospěšná společnost. Po dvouletém úsilí rozhodnutím Akreditační komise získala škola státní souhlas a zahájila svoji činnost. Významným rozšířením působnosti VŠERS se stalo otevření její pobočky v Příbrami. Dne 26. května 2004 bylo na slavnostním zasedání zastupitelstva města podepsáno Memorandum o působení školy ve městě.

Svými studijními programy je zaměřena na výchovu a vzdělávání pracovníků veřejné správy, jejích institucí a organizačních složek. Díky zaměření, hloubce a charakteru studia, jednoznačně navazujícímu na evropské standardy a postupy v institucionálních i hospodářských sférách, získají posluchači široký záběr vědomostí i dovedností v oblastech řízení a organizování nejrůznějších procesů veřejného života.

Absolventi tak najdou uplatnění jak v samotné veřejné správě, jejích složkách a institucích, tak také ve sféře neziskových organizací, sociálních a společenských uskupení i v oblasti hospodářské. Vysokou školu evropských a regionální studií, za již více než 15 let jejího působení, absolvovalo přes 2000 studentů, v současnosti zde studuje v bakalářských programech cca 400 studentů.

Vysoká škola evropských a regionálních studií, z. ú.
IČO: 260 33 909
DIČ: nejsme plátci DPH
Identifikátor datové schránky: jsypz8u
Erasmus ID Code: CZ CESKE03
Spisová značka: U 82 vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích

Žižkova tř. 251/6
370 01 České Budějovice
email: info@vsers.cz

Další kontakty a telefonní seznam.