Revolution Slider Error: Slider with alias home-page-video not found.
Maybe you mean: 'home-page' or 'about-us'

Create your free account now and get immediate access to 100s of online Courses.

Popular Courses

5000
Learners
6000
Graduates
150
Countries Reached
940
Courses Published

Events

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.

View All
06
Září
slide_5.jpg
5. kolo pro podání přihlášek
0:00 - 23:59

Termín pro podávání přihlášek pro 5. kolo je 6. 9. 2017. Přijímací zkoušky probíhají od dubna do září. Přesný termín bude uchazeči zaslán.

Lastest News

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.

Jiří Dušek
23.7.2017

Odstávka internetových služeb

Růžena Ferebauerová
20.6.2017

Studium vychovatelství

Růžena Ferebauerová
12.5.2017

Přijímací pohovory

What People Say

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.

tischler

Bc. Stanislav Tischler

podnikatel – firma Šmakovo.cz
"Když se vysloví VŠERS, tak mě napadá následující spojení slov: aktuální a cenné informace z praxe, kvalitní učitelé, lidský a přátelský přístup, úzká spolupráce, všeobecný rozhled, přemýšlení převažuje nad učením se nazpaměť, rozvoj schopnosti komunikovat a prezentovat, možnost vyjádřit svůj vlastní názor."
vetrovsky

Bc. Tomáš Větrovský

Marketingový manažer 1. FK Příbram
"Studium na této škole bylo mým dalším životním krokem. Vzhledem ke kvalitní výuce jsem si rozšířil znalosti, které mě provázejí osobním životem, stejně tak jako pracovním. Tříleté studium nebylo snadné, o to více si získání vysokoškolského titulu vážím. Rád bych poděkoval panu PaedDr. Vladimíru Křížovi, na kterého jsem se kdykoliv mohl obrátit s případnými dotazy o studiu."
SM

Bc. Stanislav Melichar

Projektový manažer, firma ŠKODA AUTO a.s.
„Studovat jsem začal až 13 let po maturitě, ale vstřícnost a individuální přístup všech akademických pracovníků VŠERS mi pomohla s rychlým začleněním do studijního procesu. Individuální plán mi pak pomohl skloubit pracovní povinnosti s těmi studijními. Studium na vysoké škole pro mě bylo logickým krokem na cestě za úspěchem. Práce v moderní nadnárodní firmě vyžaduje plné nasazení a know how a díky VŠERS jsem si rozšířil vědomosti i rozhled.“
glaser

Mgr. Jakub Glaser, MBA

Vedoucí servisu OPEL Milan Král, a.s.
"Díky kvalitě a úrovni profesorského sboru napříč všemi předměty mohu ze svého studia dodnes čerpat veškeré informace a to jak v osobním tak i pracovním i životě. Nejvíce však čerpám z jazykových a ekonomických zkušeností."
IMG_20170123_093833_297

Ing. Karolína Průšová

vedoucí organizačního oddělení, tisková mluvčí Městského úřadu Jindřichův Hradec
“Zdá se mi neuvěřitelné, že tříleté studium tak rychle uteklo a já v tuto chvíli mám mluvit o minulosti, o vzpomínkách. Několik let jsem uvažovala o rozšíření vzdělání, ale až na této škole jsem našla v jednom pomyslném balíčku vše, co jsem hledala. Na školu vzpomínám moc ráda. Chtěla jsem studovat, nikdo mě k tomu nenutil, šla jsem do toho dobrovolně a hlavně jsem se těšila, že poznám nové lidi, profesory. Nejdůležitější byl pro mě po celou dobu fakt, že jsem studovala regionální studia, které mne nejen bavila, ale byl to přesně ten obor, který jsem potřebovala ke své práci.”

Subscribe now and receive weekly newsletter with educational materials, new courses, interesting posts, popular books and much more!

[mc4wp_form]