Getting Started

Own your future learning new skills online

Popular Courses

5000
Learners
6000
Graduates
150
Countries Reached
940
Courses Published

Events

Upcoming Education Events to feed your brain.

View All
30
Duben
control-427510_640
2. kolo pro podání přihlášek
9:00 - 14:00
České Budějovice, Příbram

Přijímací zkoušky probíhají od dubna do září. Přesný termín bude uchazeči zaslán. Přijímacího řízení se nebojte, probíhá formou přátelského pohovoru.

31
Květen
demo_image
3. kolo pro podání přihlášek
0:00 - 23:59

Podávání přihlášek pro 3. kolo: 31. 5. 2017 Přijímací řízení se koná v termínech Přijímací zkoušky probíhají od dubna do září. Přesný termín bude...

Lastest News

Education news all over the world.

Vladimír Čížek
28.1.2017

Konference Evropa v reformním čase

What People Say

How real people said about Education WordPress Theme.

tischler

Bc. Stanislav Tischler

podnikatel – firma Šmakovo.cz
"Když se vysloví VŠERS, tak mě napadá následující spojení slov: aktuální a cenné informace z praxe, kvalitní učitelé, lidský a přátelský přístup, úzká spolupráce, všeobecný rozhled, přemýšlení převažuje nad učením se nazpaměť, rozvoj schopnosti komunikovat a prezentovat, možnost vyjádřit svůj vlastní názor."
vetrovsky

Bc. Tomáš Větrovský

Marketingový manažer 1. FK Příbram
"Studium na této škole bylo mým dalším životním krokem. Vzhledem ke kvalitní výuce jsem si rozšířil znalosti, které mě provázejí osobním životem, stejně tak jako pracovním. Tříleté studium nebylo snadné, o to více si získání vysokoškolského titulu vážím. Rád bych poděkoval panu PaedDr. Vladimíru Křížovi, na kterého jsem se kdykoliv mohl obrátit s případnými dotazy o studiu."
SM

Bc. Stanislav Melichar

Projektový manažer, firma ŠKODA AUTO a.s.
„Studovat jsem začal až 13 let po maturitě, ale vstřícnost a individuální přístup všech akademických pracovníků VŠERS mi pomohla s rychlým začleněním do studijního procesu. Individuální plán mi pak pomohl skloubit pracovní povinnosti s těmi studijními. Studium na vysoké škole pro mě bylo logickým krokem na cestě za úspěchem. Práce v moderní nadnárodní firmě vyžaduje plné nasazení a know how a díky VŠERS jsem si rozšířil vědomosti i rozhled.“
glaser

Mgr. Jakub Glaser, MBA

Vedoucí servisu OPEL Milan Král, a.s.
"Díky kvalitě a úrovni profesorského sboru napříč všemi předměty mohu ze svého studia dodnes čerpat veškeré informace a to jak v osobním tak i pracovním i životě. Nejvíce však čerpám z jazykových a ekonomických zkušeností."
IMG_20170123_093833_297

Ing. Karolína Průšová

vedoucí organizačního oddělení, tisková mluvčí Městského úřadu Jindřichův Hradec
“Zdá se mi neuvěřitelné, že tříleté studium tak rychle uteklo a já v tuto chvíli mám mluvit o minulosti, o vzpomínkách. Několik let jsem uvažovala o rozšíření vzdělání, ale až na této škole jsem našla v jednom pomyslném balíčku vše, co jsem hledala. Na školu vzpomínám moc ráda. Chtěla jsem studovat, nikdo mě k tomu nenutil, šla jsem do toho dobrovolně a hlavně jsem se těšila, že poznám nové lidi, profesory. Nejdůležitější byl pro mě po celou dobu fakt, že jsem studovala regionální studia, které mne nejen bavila, ale byl to přesně ten obor, který jsem potřebovala ke své práci.”

Subscribe now and receive weekly newsletter with educational materials, new courses, interesting posts, popular books and much more!

[mc4wp_form]